آموزشی

بهترین سوتین های بعد از بارداری

بهترین سوتین های بعد از بارداری

بهترین سوتین های بعد از بارداری

نیازی به گفتن نیست، بدن شما در طول بارداری دچار تغییرات زیادی می‌شود که یکی از اصلی‌ترین تغییرات اندازه سینه شماست. اگرچه ما مشتاقانه منتظر بازگشت به بدن طبیعی خود پس از زایمان هستیم، اما همیشه اینطور نیست و سوتین‌های قبل از بارداری شما دیگر اندازه شما نخواهند بود. برای کمک به شما در مقابله با مشکلات پس از بارداری، ما به بررسی 5 مشکل رایج پستان و بهترین سوتین های بعد از بارداری  می‌پردازیم که به شما کمک می‌کند آن‌ها را شکست دهید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مقاله‌های مرتبط :

آیا بستن سوتین در دوران شیردهی مضر است؟

تاثیر سوتین بر سرطان پستان یا سینه

مشکلات پس از بارداری :

1. سوتین‌های شما اطراف دنده‌های شما را اذیت می‌کنند.

در هفته ششم تا هشتم بارداری سینه‌های شما شروع به رشد می‌کنند. این در طول بارداری شما و برای برخی حتی پس از زایمان ادامه می‌یابد. ترکیب سینه‌های بزرگ‌تر، همراه با افزایش وزن احتمالی به این معنی است که احتمالاً به یک کاپ بزرگ‌تر و سایز پشت نیاز دارید. راه حل این است که روی یک سینه بند بزرگ‌تر سرمایه‌گذاری کنید. یکی دیگر از مواردی که به شما کمک می‌کند احساس راحتی بیشتری داشته باشید این است که از سوتین‌های فنری خودداری کنید. سوتین‌های کاپ نرم بدون خطر چسبیدن چیزی به دنده‌های شما از شما محافظت می‌کنند.

2. شیردادن با سوتین‌های فعلی دشوار است.

در حین شیر دادن به کودک، ممکن است متوجه شوید که رها کردن سریع نوک سینه‌ها از زیر لایه‌های لباس کار سختی است. سوتین شیردهی تهیه کنید. این نوع سوتین‌ها به‌طور ویژه با کاپ‌های دراپی طراحی شده‌اند، کاپی که نوک سینه شما را می‌پوشاند به راحتی با یک دست باز می‌شود تا دسترسی آسان را فراهم کند. این سوتین‌ها همچنین یک کاپ نرم برای راحتی بیشتر بعد از کودک هستند.

بهترین سوتین های بعد از بارداری

3. احساس می‌کنید سینه‌هایتان آویزان شده است.

در حالی که می‌دانیم ظاهر برای ماه‌ها پس از زایمان اولویت شماره یک شما نیست، تعداد تغییراتی که بدن شما انجام می‌دهد باعث می شود اعتماد به نفس نداشته باشید. اگر احساس می‌کنید سینه‌هایتان مثل سابق نیست، یا پوستی شل دارید که بعد از کاهش وزن پس از بارداری شایع است، یک راه‌حل ساده برای این کار این است که یک سوتین بارداری با سینه‌بند پر را امتحان کنید. کاپ این نوع سوتین‌ها به بالا بردن سینه‌های سنگین شما کمک می‌کند و می‌توانید دوباره احساس خوبی داشته باشید.

4. سینه‌های شما درد می‌کند.

متأسفانه، طبیعی است که سینه‌های شما تا هفته‌ها پس از زایمان احساس درد کنند. بنابراین، سعی نکنید یک سوتین توری که توانایی نگه داشتن سینه‌هایتان را ندارند استفاده کنید. سوتین‌های بارداری برای ارائه راحتی طراحی شده‌اند که پس از زایمان نیز ضروری است.

5. سینه‌های شما به طور غیرمنتظره‌ای نشت می‌کند.

در نهایت مشکل سینه‌های نشتی است. وقتی در حال شیردهی هستید، همه اینها خوب است، اما در طول یک روز در بیرون از خانه، چکه کردن سینه ممکن است خجالت آور باشد! راه حل این امر تهیه یک سوتین با بالشتک است. این تضمینی برای جلوگیری از این اتفاق است.

برای خرید انواع لباس خواب و لباس زیر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به فروشگاه آنلاین لباس زیر ماکان مراجعه کنید.

شما همچنین می‌توانید پیج اینستاگرام را دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *