آموزشی

روش های پاک کردن لکه از روی شورت

روش های پاک کردن لکه از روی شورت

روش های پاک کردن لکه از روی شورت

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نتوانید لکه شورت را از بین ببرید. گاهی لکه خون با شستشوی ساده از بین نمی‌رود و لازم است ترفندهایی بلد باشید تا بتوانید لباس زیرتان را بشویید و لکه‌های آن را از بین ببرید. در ادامه این مقاله قصد داریم روش های پاک کردن لکه از روی شورت را به شما آموزش دهیم. پس تا پایان این مقاله همراه باشید. شما همچنین می‌توانید مقاله‌ی فواید پوشیدن شورت را مطالعه نمایید.

آموزش از بین بردن لکه خون از روی شورت

اولین نکته‌ای که باید به آن بپردازیم، جنس شورت شما است. پیشنهاد ما به ما این است که در هنگام دوران قاعدگی از شورت نخی و پنبه‌ای استفاده نمایید. هم باعث عفونت نمی‌شود و هم لکه‌ها از روی آن‌ها به راحتی پاک می‌شوند. در ادامه به روش‌های پاک کردن لکه‌ها خواهیم پرداخت:

 1. نمک

  نمک یکی از بهترین پاک کننده‌ها و ضدعفونی کننده‌ها می‌تواند باشد. ابتدا مقداری نمک را روی لکه ریخته و آن را بسابید. سپس با یک شوینده آن را ماساژ دهید و آب کشی کنید.

 2. جوش شیرین

  با کمک آب و جوش شیرین خمیری تهیه کنید. سپس خمیری که تهیه کرده‌اید را روی لکه بریزید و ماساژ دهید. بعد از اینکه لکه را از بین بردید، آب کشی کنید.

 3. صابون مخصوص

  صابون یکی دیگر از لکه‌برهای قوی است. از صابون‌های مخصوص کمک بگیرید و لکه‌ها را ازبین ببرید و سپس آب کشی نمایید.

 4. آب لیمو

  از دیگر روش‌هایی که می‌خواهیم پیشنهاد کنیم، خیساندن لکه با آب لیمو به مدت 3-5 دقیقه است. سپس ماساژ دهید و لکه را از بین ببرید و آب کشی کنید.

 5. پاک کننده آنزیمی یا اسپری پاک‌کننده

  این اسپری‌ها را می‌توانید از فروشگاه‌ها تهیه نمایید. اگر لکه را همان لحظه نتوانستید با آب داغ بشویید، سخت پاک می‌شود. اما می‌توانید با کمک این اسپری لکه‌ها را پاک کنید.

برای خرید انواع لباس خواب و لباس زیر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به فروشگاه آنلاین لباس زیر ماکان مراجعه کنید.

شما همچنین می‌توانید پیج اینستاگرام را دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *