آموزشی

سوتین جکدار چیست

سوتین جکدار چیست

سوتین جکدار چیست؟

جالب است بدانید سوتین جکدار یک مدل از  انواع مدل‌های سوتین است که دارای پد اسفنجی می‌باشد. برای آن دسته از خانم‌هایی که سینه ها‌ی کوچکی دارند یا دچار افتادگی سینه هستند. استفاده از سوتین جکدار سینه‌ها را بزرگتر وخوش‌فرم نشان می‌دهد. سوتین جک دار نخستین بار توسط شرکت کانادایی الگو برداری و طراحی شد. سوتین جکدار درون کاپ‌های خود دارای پدهای اسفنجی در سایز‌های مختلف است که سایز سینه را بزرگتر از حد معمول نشان و همچنین باعث می‌شود سینه را خوش‌فرم نشان دهد. خانم‌هایی که سینه‌های کوچکی دارند بهتر‌است از این مدل سوتین استفاده کنند. با ما همراه باشید تا بگویم سوتین جکدار چیست.

هدف اصلی تولید سوتین جکدار

بصورت خلاصه می‌توان گفت هدف اصلی از تولید این مدل سوتین برای فرم‌‌دهی به سینه و بزرگتر نشان‌دادن سینه است. این مدل سوتین مورد پسند اغلب خانم‌هاست و اکثرا از این مدل سوتین برای پوشیدن زیر لباس‌های مجلسی و مهمانی‌های خاص استفاده می‌کنند. پوشیدن سوتین جکدار سینه‌ها را خوش‌فرم و جذاب نشان می‌‌دهد.

سوتین جکدار چیست

جک سوتین

درمدل سوتین جکدار داخل کاپ‌های خود دو عدد پد اسفنجی به کار برده‌شده‌است. که ناحیه‌ی پایین و کناره‌های درون کاپ‌ را در بر می‌گیرد. این مدل پد اسفنجی در دو مدل مختلف نیم جک و تمام جک به کار برده‌شده‌است.

سوتین نیم جک

این مدل سوتین دارای جک کمتری است. منظور از جک همان اسفنج درون کاپ‌هاست. از این مدل سوتین بیشتر برای خوش‌فرم نگه‌داشتن سینه استفاده می‌شود و معمولا سینه‌ها را به سمت بالا  لیفت می‌کند. خانم‌های که سینه‌های با اندازه‌‌ی معمولی و نرمال دارند می‌توانند از مدل سوتین نیم جک استفاده کنند و خانم‌ها‌ی که قصد دارند سینه‌های خود را بزرگتر نشان دهند باید مدل سوتین تمام جک را انتخاب کنند.

سوتین تمام جک

این مدل سوتین دارای پد اسفنجی بیشتری است و سینه‌ها را یک تا دو سایز بزرگتر از اندازه‌ی واقعی نشان می‌دهد. سوتین تمام جک در قسمت پایینی اسفنج بیشتری دارد و به منظور بهتر نشان داده‌شدن فاصله‌ی بین سینه‌ها اسفنج بیشتری به‌کار برده‌شده‌است.

برای خرید انواع لباس خواب و لباس زیر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به فروشگاه آنلاین لباس زیر ماکان مراجعه کنید.

شما همچنین می‌توانید پیج اینستاگرام را دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *