آموزشی

هر چند وقت یکبار باید لباس زیر جدید بخریم

هر چند وقت یکبار باید لباس زیر جدید بخریم

هر چند وقت یکبار باید لباس زیر جدید بخریم؟

هنگام خرید لباس زیر خانم‌ها دو دسته‌اند؛ آن‌هایی که از خرید سیر نمی‌شوند و آن‌هایی که تا زمانی که عملاً لباس زیر از هم نپاشد و از بین نرود، این کار را نمی‌کنند. زمانی که لباس زیر نیاز به تعویض دارد، واضح است، اما به نظر می‌رسد که فقط به این دلیل که زیر لباس پنهان است و مشخص نیست، از آن غفلت می‌کنیم. به همین دلیل است که ما به این موضوع پرداخته‌ایم تا بررسی کنیم هر چند وقت یکبار باید لباس زیر جدید بخریم. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

مقاله‌های مرتبط:

لباس زیر زنانه مناسب برای عروس

لباس زیرهایی که هر خانمی باید داشته باشد

باور کنید یا نه، سوتین‌ها ماندگاری دارند و حداقل هر 6 تا 12 ماه یکبار نیاز به تعویض دارند. با این اوصاف، اگر در حین شستشو از سوتین خود مراقبت بیشتری کنید، می‌توانید تاریخ انقضای آن را طولانی‌تر کنید. برخی از عناصر نیاز به یک سوتین جدید می‌تواند کاملاً واضح باشد، مثلا اگر سیم شروع به بیرون زدن کند، می‌تواند باعث ناراحتی جدی شود. یا حتی زمانی که یک سوتین شکل خود را از دست می‌دهد و اسفنج آن ناهموار شده است، قطعا وقت آن رسیده است که یک سوتین جدید را انتخاب کنید.

هر چند وقت یکبار باید لباس زیر جدید بخریم

نشانه‌های تعویض سوتین

بند آویزان

مسئله این است که بیشتر زنان با وسایل قدیمی خود بیش از حد راحت می شوند. شاید خانم‌هایی را دیده‌اید که بند سوتین‌هایشان روی بازویشان آویزان است، هیچ کاری انجام نمی‌دهند یا فقط آن را بالا می‌برند و به روز خود ادامه می‌دهند. اگر متوجه شدید که بند سینه بند شما حتی پس از سفت کردن از روی شانه شما می‌افتد، این نشانه واضحی است که زمان آن فرا رسیده است. هرکسی تئوری خاص خود را در مورد مدت زمان ماندگاری سینه بند خود دارد و صادقانه بگوییم بسیاری از آن بستگی به این دارد که چقدر از او مراقبت می‌کنید.

شستشوی بیش از حد با لباسشویی

به طور متوسط ​​می‌توانید حدود 3 تا 4 بار از سینه بند خود، قبل از شستشوی آن استفاده کنید. هنگام شستشوی سوتین باید از ماشین لباسشویی خودداری کنید. با این حال، سوتین‌های حساس (شستشو با دست) برای خانم‌هایی که زندگی پرمشغله‌ای دارند وقت گیر است. در نتیجه آن‌ها اشتباه می‌کنند که فقط آن را در ماشین لباسشویی می‌شویند. اگر شما هم چنین هستید، بهترین راه برای انجام این کار استفاده از یک کیسه لباسشویی توری است. این به سینه بند کمک می‌کند تا آسیب نبیند، گره نخورد یا کشیده نشود. با این حال، در صورت امکان، بهتر است هر بار آن‌ها را با دست بشویید.

وجود باکتری در لباس زیرهای کهنه

به دلیل خطرات سلامتی باید بعد از یک سال لباس زیر خود را دور بیندازید. بله، متأسفانه شستشوی آن‌ها کافی نیست و نیاز به تعویض دارند. استفاده از لباس زیر کهنه می‌تواند باعث عفونت ادراری (عفونت مجاری ادراری) شود؛ چراکه بعد از هر شستشو هنوز آثاری از باکتری وجود دارد.

برای خرید انواع لباس خواب و لباس زیر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به فروشگاه آنلاین لباس زیر ماکان مراجعه کنید.

شما همچنین می‌توانید پیج اینستاگرام را دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *