آموزشی

در چه سنی برای دختر خانم ها سوتین بخریم

در چه سنی برای دختر خانم ها سوتین بخریم

در چه سنی برای دختر خانم ها سوتین بخریم؟

خرید اولین سوتین دخترانه همیشه آسان نیست. در حالی که برخی از نوجوانان دوست دارند و شروع به پوشیدن سوتین می‌کنند، برخی دیگر ممکن است چندان مشتاق نباشند. همانطور که بلوغ فرا می‌رسد، ناامنی‌های زیادی نیز افزایش می‌یابد. برای کمک به شما برای اینکه در این نقطه عطف در زندگی دخترتان والدینی حامی باشید، در اینجا به شما می‌خواهیم گفت که در چه سنی برای دختر خانم ها سوتین بخریم بهتر است. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مقالات مرتبط :

روش های پاک کردن لکه از روی شورت

فواید پوشیدن شورت

چگونه بفهمم دخترم به سوتین نیاز دارد؟

اگر دختر شما حاضر نیست آشکارا در مورد خرید سوتین سؤال کند، ممکن است لازم باشد خودتان این موضوع را مطرح کنید. اگر سینه ‌های او شروع به رشد کرده باشد، به احتمال زیاد آماده‌ی خرید است، این در اصل اولین نشانه‌های بافت سینه زیر نوک سینه‌ها است.

دختران در هر سنی از 8 تا 14 سالگی رشد می‌کنند، بنابراین زمان خاصی برای خرید اولین سوتین وجود ندارد، درست زمانی که او از نظر جسمی و روحی آماده است.

اگر شک دارید، بهتر است به سادگی از دختر خود بپرسید که آیا او برای این کار آمادگی دارد و به خواسته‌های او احترام بگذارید. اطمینان حاصل کنید که نسبت به نیازهای او حساسیت نشان می‌دهید و به او کمک می‌کنید تا حد ممکن اعتماد به نفس داشته باشد؛ این یک نقطه عطف بزرگ در زندگی او است!

هدف از سوتین تمرینی چیست؟

سوتین تمرینی می‌تواند شروع خوبی باشد. سوتین تمرینی برای نوجوانان و جوانانی طراحی شده است که استانداردهای سوتین بزرگسالان را به صورت کامل ندارد. اینها سوتین‌های سبک وزن هستند و به پوشش اندکی برای جوانه‌های سینه، نوک سینه‌ها و سینه‌های در حال رشد کمک می‌کنند. سوتین‌های تمرینی قدم خوبی برای استفاده از سوتین‌های بزرگسالان هستند.

در چه سنی برای دختر خانم ها سوتین بخریم

نحوه انتخاب سوتین اول

گشتن در مغازه‌ها به دنبال یک سوتین آموزشی ممکن است برای دختر شما کمی سخت باشد. اگر اینطور است، شاید خرید اولین سوتین در خانه ایده خوبی باشد. او می‌تواند خود را در خانه با متر اندازه‌گیری کند و به دنبال سوتین‌های آنلاین باشد تا از بستن سوتین فروشگاهی خودداری کند.

به‌عنوان اولین سوتین، شما چیزی راحت می‌خواهید که دخترتان بتواند در طول روز بپوشد، بلکه در حین ورزش نیز بپوشد. سوتین‌های توری یا پوش آپ احتمالا برای چند سال غیر ضروری هستند. بهترین سوتین‌های اول عبارتند از:

نیم تنه: این بهترین سوتین برای شروع است و باید به محض بیرون زدن نوک سینه‌ها پوشیده شود.
سوتین های کاپ نرم: زمانی که بافت سینه کمی بیشتر شد (معمولاً چند ماه پس از استفاده از نیم تنه)، دختر شما احتمالاً آماده‌ی سوتین‌های کاپ دار نرم است.
سوتین های بالشتکی: اگر نوک سینه‌ها در این مدت حساس باشند، اینها باعث راحتی بیشتر می‌شوند.
سوتین‌های راحتی: این سوتین‌ها از سیم‌کشی دوری می‌کنند، که در دوران بلوغ مفید است، زیرا چیزی در قفسه سینه فرو نمی‌رود.

چگونه از تناسب سوتین دخترتان اطمینان حاصل کنید؟

مهمتر از همه، شما باید اطمینان حاصل کنید که سینه بند به مناسب است. اگر سایز سوتین کمی بیش از حد کوچک یا بزرگ باشد، بر رشد بافت سینه تأثیری نخواهد گذاشت، با این حال، در طول روز باعث ناراحتی م‌ شود. برای اطمینان از تناسب مناسب سوتین دخترتان، موارد زیر را انجام دهید:

  • بررسی کنید که نوار در اطراف جلو و پشت او همسطح باقی بماند، هر گونه قوس نشان می‌دهد که او سایز اشتباه می‌پوشد.
  • اطمینان حاصل کنید که تسمه‌ها راحت هستند و در داخل شانه فرو نمی‌روند یا نمی‌افتند.
  • نباید چروکیدگی بیش از حد در کاپ‌ها وجود داشته باشد و کاملا سینه را پوشش دهد.

برای خرید انواع لباس خواب و لباس زیر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به فروشگاه آنلاین لباس زیر ماکان مراجعه کنید.

شما همچنین می‌توانید پیج اینستاگرام را دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *